| crystynuta20 a întrebat:

Ce idei aveti pentru prins parul. m/am tuns de curand in scari pana la umeri si nu am timp sa il indrept mereu inainte de/a pleca la munca.cum as putea sa il prin dar sa imi stea si bine

Răspuns Câştigător
| emilica95 a răspuns:

Daca ai breton poti sa il indrepti doar pe el si sa iti lasi 2 suvite libere si un coc facut repede, sau o coada big grin

sau ti-l poti prinde cu bete happy

1 răspuns:
auran
| auran a răspuns:

Eu l-as prinde cu mai multe clame, astfel ca la final sa apara ca si cum ar fi ciufulit si cu siguranta iti va sta bine.
Se iau suvite de par se rasucesc putin si se prinde cu clama si tot asa pana il ridici pe tot dar, atentie cel de la sfarsit trebuie sa fie prins in asa fel incat sa acopere clamele prinse anterior. Nu stiu daca ai inteles descirea dar, sunt sigura ca te vei descurca. Succes!