| anonim_4396 a întrebat:

Ce imbracaminte si incaltaminte este la "moda" pentru sezonul toamna-iarna? modele, sfaturi, etc... P. S imbracaminte, incaltaminte pentru a putea merge la scoala, in oras. etc big grin
FUNDA big grinbig grin

1 răspuns:
| DiamondShine a răspuns:

Sunt la moda botinele,ghetutele acelea cu blanita,fie cu toc fie cu talpa ortopedica,si am mai vazut si cu siret unele(mie una nu imi plac cu siret).iar ca imbracaminte jeansi, bluze"fara buric gollaughing"cu volanase, sau chiar camasute cu volanase paltoanele cu volanase de diferite forme si lungimi(bine.nu lungi pana in glezne)happy Ahhh si sa nu uiti de esarfa(in culori vii)ceva finut acolo ca un mic acesoriu.PuP:*