| CoolGirlMary a întrebat:

Ce imi recomandati pentru un blog de beauty va rog spuneti-mi(cele mai frumoase idei primesc FUNDA si VOT)

Răspuns Câştigător
| Fllorentina a răspuns:

Pai ai putea :
- sa scrii siteuri cu meke-up, imagini, de unde se pot cumpara si cum se folosesc
- sa explici cum se pastreaza unghiile frumoase
- cum le intaresti
- cum iti pastrezi tenul curat
-retete naturiste
- cum iti poti da forma sprancenelor acasahappy
- cum poti sa ai un par stralukitor
- masti pentru par
- cum sa t emachiezi in functie de eneniment
- cum sa te imbraci la mare vara aceasta
- ce se poarta vara aceasta
- ce coafuri sunt la moda, cum se poarta parul
cum iti poti exfolia piele cu retzete naturiste dar de asemenea pui cateva exemple si de produse de cumparat
- cum te poti epila pentru a avea picioare catifelate, ne iritate de la ceara, aparat sau big
- ce trebuie sa aiba o doamna/ domnisoara in posheta sa
- care sunt cei mai valoroshi desingneri
- sa pui poze de la prezentari de moda
- sa pui o rubrika cu ASA DA ASA NUtongue
- sa spui care au fost cele mai imp evenimente de moda si care sunt cele ce vor urma
-sa dai diferite idei cum iti poti creea haine trendy cu hainele pe care le ai in propria garderoba fara a fi nevoita sa dai milioane pe una
- sa ne dai sfaturi de cum sa ne facem noi singuri fustite de var acu imprimeuri florale sau oricare alta haina
- sa ne spui de tipurile de tenuri si ce este bun pentru ele
- tipul de silueta
- diete pentru cei care vor sa slabeasca
-sfaturi pentru cei ce au nevoie
si mai am super multe idei :X ah vrea daca se poate sa te ajut si eu cu acest blog adica sa partikipam aman2 la "fabricare "lui am putea sa il facem sa devina popular am multe idei big grin

ast rapsuns pe privat sau aici :*

1 răspuns:
| Nezzy a răspuns:

Pai, de exemplu ai putea pune mai multe imagini cu produse de makeup si sa scrii de unde le-ai putea lua.Multa lume vede diferite produse pe care nu le pot cumpara pentru ca nu stiu de unde.Le-ar fi de un mare ajutor. Tu ce zici?