| Alice001 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru un bronz frumos?

11 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

In primul rand exfolierea este foarte importanta inainte de expunerea la soare. Apoi trebuie sa folosesti o crema sau ulei cu spf.In rest, numai sa ai rabdare sa stai la plaja laughing

| BiuL a răspuns:

Ulei de masline si sa manaci alimente bogate in caroten (morcovi, caise)

| Alice001 explică:

Draga copil veioza, eu nu vreau sa imi bronzez oasele. Multumesc pentru intelegere si pentru raspunsul tau incredibil si nemaipomenit de inteligent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Personal folosesc ulei de masline inainte de a ma bronza si ma bronzez chiar foarte fain.
Te pup!

| tinka1 a răspuns:

Uite fii naturala. Du-te la piscina sau la mare ( sau unde te mai duci tu ) si pur si simplu culcate pe sezlong si aplica la fiecare 10-15 minute protectie solara, si udate cu apa la fiecare 10 - 15 minute ( apa atrage soarele ). Si nu cauta trucuri care nu ajuta ci inrautatesc.winking succese :*

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
+ scurt si la obiect,, uleiul de masaline ".
Pa-pa!

| HopeRadioClick a răspuns:

Foloseste creme cu factor de protectie 15.20.25 si stai la soare dimineata si seara! Uleiul sa nu lipseasca si daca te ajuta pigmentul, in scurt timp ai sa ai un bronz frumos! succes!

| lorenamihailescu a răspuns:

Poti folosi o crema de plaja care te ajuta sa te bronzezi rapid si uniform. de exemplu nivea protect&bronze. pentru un bronz intens iti recomand o crema de plaja bogata in uleiuri

| GabbrielaR a răspuns:

Uleiul de masline, Il folosesc si am un bronz superb! big grin

| amelie25 a răspuns:

Exfoliere, protectie ridicata la primul bronz si scaderea factorului de protectie pe masura ce te bronzezi. Uleiul de morcov ajuta la fixarea bronzului, iar apoi poti inlocui crema de protectie cu un ulei cu factor de protectie scazut. Bronz placut!