| Alexia1208 a întrebat:

Hei fetelor! Ce uleiuri de bronz recomandați?

6 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

De uleiuri minerale am auzit, dar cum faci ulei din bronz? ala e un metal tongue

| Alexia1208 explică (pentru Zuzu1991):

Am scris ulei DE bronz nu DIN bronz laughing

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Alexia1208):

Stiu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai stiu sigur numele, insa am folosit un ulei de morcovi (era maroniu) si pot sa spun ca efectele sale au fost inimaginabil de eficiente.
Am imbinat cum ar veni statul la soare la ore in care soarele nu era puternic si datul cu ulei de morcovi si, in vreo, 7 zile am devenit ciocolatie, un fel de culoare a caramelului rolling on the floor
Am ramas asa luni bune.
Imi amintesc ca odata o doamna mai in varsta m-a oprit pe strada si mi-a zis ca ii place cat de ciocolatie sunt rolling on the floor
Recomand uleiul de morcovi.
Dar sa nu stai la soare la ore de varf, caci poate fi fatal pentru piele (am experimentat si asta)

| Gligore2000 a răspuns:

Ceva fara benzen, parabeni si alte substante cancerigene

https://miscareaderezistenta.ro/......31391.html

| Pallasine27 a răspuns:

Cauta pe net ulei de morcovi pentru bronzat cu vitamine, e cel mai bun ulei pentru un bronz mai accelerat!