| deejay a întrebat:

Ce imi recomandati sa scap de cosurile de pe spate definitiv?

Răspuns Câştigător
| rhadoo a răspuns:

Iti recomand un after shave de la Dolce Gabbana Blue. Dar vezi sa fie original pentru ca acela e concentrat.Mereu am avut probleme cu cosurile, dar cand imi mai apar ma dau cu putin after shave si se usuca. Eu incercasem de toate Avene, Avon, Vichy si alte tampenii si mai multe faceam laughing))

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Un singur cuvant te scapa de cosuri:AKNESOL!

| Crs a răspuns:

Da-te cu asocilin
il gasesti in farmaciile veterinare, dar iti garantez ca iti vor trece
eu folosesc asocilin pentru cosurile de pe spate dar si cele de pe fata si intr-o saptamana aproape ca mi-au trecut.
eu am dat pe el in jur de 5 lei, foarte ieftin dar foarte bun
si vindeta orice rana orice cicatrice
e de fapt un unguent pentru animale dar este foarte bun si pentru om
winking

| VisezInNonCulori a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la dermatolog happy

| laurentiu a răspuns:

Un singur cuvant te scapa de cosuri:Superman laughing

| DiutzaAngel a răspuns:

Are avonul un gel de curatare si il poti folosi si pe spate