| anonim_4396 a întrebat:

Ce imi trebuie pentru plaja?!
Ex: Costum de baie, prosop, papucii etc!?

Răspuns Câştigător
| kiteen a răspuns:

Lotiuni de protectie solara, ochelari de soare, o palarie/sapca pentru cand va fi soarele puternic, ceva de baut, de mancat, niste reviste (in caz ca te plictisesti) etc happy

5 răspunsuri:
| Luy a răspuns:

Have fun la mare daca aici vroiai sa ajungi!laughingE prima data cand te duci, de intrebi aici? Va bateti joc de site.

| blackporcelain a răspuns:

Ce ai zis tu +creme solare,palarie,geanta de plaja,BANI,haine lejere(de preferat rochite),chelari de soare, daca nu sti sa inoti un colac mare sau o saltea gonflabila, si nu in ultimul rand sa te duci plina de viata si cu chef de ditracie funda?

| MajorAsshole a răspuns:

Nuuu... iti recomand sa nu iti iei NIMIC

| Ghost_1336 a răspuns:

Pai in primul rand iti trebuie o caciula d-aia groasa ca sa nu faci insolatie. Haine impermeabile ca sa nu te uzi cand intri in apa (daca intri). Si cam atat...cred ca e suficient.

| Drukqs a răspuns:

Sa nu uiti sa te incalti cand iesi pe usa. Ah da, aparatul foto e esential, sa pui pozele pe "Facebook".