| anonim_4396 a întrebat:

Ce impresie va fac aceste patine cu guleras de blana? sunt cool?

http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&ti d=51936316

3 răspunsuri:
| Anche a răspuns:

Mie imi plac! Iti ofera un aer mai sofisticat! Pentru o fata care vrea sa le poarte pari foarte feminina! E bine sa vezi ca lumea mai alege si altceva decat lucruri obisnuite! Foarte frumoase!

| Larisssaa a răspuns:

Sunt foarte cool... si imi plac foarte mult...love struck

| tukina a răspuns:

Mie imi par a fi delicate si demne de o fata la fel de finuta. Clar nu vad o fata rebela, plina de vulgaritate ori pur si simplu lipsita de inhibitii purtand ceva asa de dragut, ci mai degraba o fata copilaroasa cu aspect inocent. Mie imi plac, sunt frumoase happy