| kUuKii a întrebat:

Am o pereche de jeans asa: http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?out=jpg&size=l&tid =11912585

plzz formati o tinuta dau fundita;)

PS: am 13 ani;)

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Cu bretele lasate in jos, un tricou cu un imprimeu dragut, un hanorac cu gluga, deschiat si tenesiwinking

| kUuKii explică:

Http://1.bp.blogspot.com/......arouri.JPG

nu merge linkul de mai sus :|

| kUuKii explică:

Cei de jos is aia corectiwinking

| ecristinamc a răspuns:

LoL!
Se potrivesc cu un tricou oligatoriu alta culoare, cu niste tenesi.niste bratarele mai simpli si o bentita...

| e m i l y a răspuns:

Deci pana la urma care sunt blugii corecti? La linkul de mai sus imi apar niste pantaloni in carouri verzi, linkul de mai jos e o imagine cu pantaloni in carouri gri...