| Irina19 a întrebat:

Ce inaltime trebuie sa ai ca sa nu mai porti pantofi inalti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Peste 175 cm, dar tocul este ceva feminin și arată bine și piciorul!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Dar pantofii nu ii porti neaparat ca sa fi mai inalta

ii porti in primul rand pentru o nota de eleganta si de feminitate

oricum inaltimea pentru a fi frumoasa si fara pantofi cu toc cred ca, in jur de 1.70

happy

| annna a răspuns:

De la 1.75 in suswinking

| ancaanca a răspuns:

Eu am 1.74 si port tocuri de 12 laughing
nu ii porti pana la o anumita inaltime big grin
ii porti ca ofera feminitate si eleganta big grin

| MasQueNada a răspuns:

Nu exista o anumita inaltime de la care nu mai trebuie sa porti tocuri. Poti purta pantofi cu toc la orice inaltime, asa cum nu trebuie neaparat sa poti tocuri daca esti mica de inaltime.
Trebuie sa porti pantofi in care sa te simti bine in primul rand (in afara de faptul ca trebuie asortati).

| 5SOS a răspuns:

1.70 si 1.75 atunci nu ai nevoie deloc.

| cris_2039 a răspuns:

1.65-1.70 e de ajuns pentru ca daca ai mai mult vei fi mai inalta fata de baieti iar baietii nu se simt bine in inferioritate...

| babyada28 a răspuns:

Pai cam 1:70 dar si atunci daca vrei poti sa porti dar.si daca esti mica la inaltime nu trebuie neaparat sa porti pantofi cu toc.