| dancapitan a întrebat:

Ce incaltaminte poarta majoretele? tenisi, pantofi, cizme?

17 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Tenişi.

| adriangabor92 a răspuns:

Tenisi

| MysticWayz a răspuns:

Tenisi / adidasi.

| maryale a răspuns:

Tenisitongue

| soryna_9188 a răspuns:

Balerini

| PokeEdy a răspuns:

Tenisi

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Pai cand poarta cizme de alea pana la genunchi cand poarta pantofi cu toc de 20.acu' depinde

| monymonika a răspuns:

De obicei poarta tenisi sau adidasi asortati cu uniformawinking. fundita?

| YuliaNhO a răspuns:

Eu pe toate le'am vazut in tenisi.

| Vasya a răspuns:

Eu stiam ca poarta balerini care se asorteaza cu costumatiawinking

| Stefan001 a răspuns:

Tenisitonguefunda?:X:X

| Emonik_7113 a răspuns:

Cizme de guma laughing)

papuci speciali tongue

| sandreya11 a răspuns:

Aste depinde de ce vor ele pot purta cizme sau tenisi, ghetute, balerini eu sunt majoreta si noi avem nevoie de altfel de incaltaminte ne gandeam la cizme pentru ca arata ft frumos dar majoretele pot purta orica fel de incaltaminte.

| sandreya11 a răspuns:

Si eu sunt majoreta si avem niste botine,nu este greu sa dansezi cu cizme si arata mai frumos, dar si cu tenisi sau adidasi depinde de echipa, balerinii sunt cea mai rea alegere pentru ca sunt pasi in care tiar putea pica ceci nea aratat o fata din alta echipa cum i-a cazut balerinii din picioare cand facea un pas si nu poti executa cu ei pasul de baza

| kta_3704 a răspuns:

Am fost majoreta iar majoretele poarta balerini sau cipici pot purta(dar rareori) tenesi

| KateWilliam a răspuns:

Majoretele nu se pot incalta cu pantofi si cizme. Ele poarta tenisi pentru ca le este mai lejer cand executa acrobatiile. Daca doresti sa vezi ce poarta majoretele in timpul unei sustineri ale unie echipe intra pe Www.Google.Ro si da "Imagini", apoi scrii Majorete. Ok, bye!