| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă când te tunzi ca te ia "șters"?

Răspuns Câştigător
| DorofteiGabriel a răspuns:

Sters? poate "pierdut" adica sa faci diferenta, sa nu fie o diferenta prea radicala la par, cum ar in parti pe langa zona urechi din brici, deci chel, urci putin mai sus, tunzi scurt sa nu fie diferenta mare, dupa poti mai sus sa ai firul mai mare ceva de genu asta

||||| aici si mai mare
||| aici unpic mai mare
|| aici il ai micut
0 deci aici esti ras

sa nu ai o diferenra de genu

|||| si aici ditamai lana langa
0 deci chel

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Denumirea de "sters" este folosita in epilarea anala. Te ia la epilat doar sters, ca altfel nu adera benzile cu ceara. Asa ca sterge-te!