| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna fond de ten rezistent la transfer?

Răspuns Câştigător
| SORi16 a răspuns:

Fonsul de ten rezistent la transfer este foarte rezistent.Se foloseste pentru machiajul d apa( waterproof) Nu se ia tocmai usor de pe fata dar rezista mult. Sper ca ai inteles. Funda

4 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Fond de ten care nu se sterge usor...[Doar cu servetele demachiante]

| Kasia a răspuns:

Fondul de ten rezistent la transfer este foarte rezistent, nu curge, nu se ia pe haine, pur si simplu rezista foarte mult pe fata si e greu de indepartat chiar si prin demachiere.e un produs care se fixeaza foarte bine pe fata...si acolo ramane.

| Alexa37 a răspuns:

Adica nu se ia de pe fata la aingere. nu se ia pe haine sau alte chestii. il dai jos doar prin demachiere adica cu servetele demachiante sau demachinat

| DenisaMaria345 a răspuns:

Fond de ten rezistent la transfer adica wortapoof.Am si eu, adica nu se ia pe haine se ia doar cu demachiant.