| Saya_1767 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi o fata frumoasa, sau in limbajul nostru, al copiilor de astazi, cool?

3 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

In primul rand o fata frumoasa e o fata sigura pe ea si cu zambetul pe buze.
O fata frumoasa trebuie sa fie foarte foarte curata si aranjata si sa fie atenta la detalii
si desigur trasaturi fizice frumoase,un corp armonios,o fata draguta, etc.
Orice fata poate sa fie frumoasa daca are grija de ea, sa stiihappy

| Reek54 a răspuns:

Draguta, serioasa dar si glumeata, la locul ei, distractiva, curajoasa, indrazneata...cam asa ar fi pentru mine happy

| Piiink a răspuns:

Poi acum a fii cool inseamna a fi cel mai tare raised eyebrows a te da interesant stiind ca de fapt esti un fraier, poate inemna sa fee kool daca fumezi marihoana sau daca vi beat la likeu / scoala/facultate straight face O fata cool inseamna sa fee cea mai tare din sc ha... sa te crezi thinking nu stiu superioara straight face pakata ca cele care st asa isi manaka batae straight face Eu nu le suport sa le vad cum fac pe sefele rolling on the floor pai daca le dau unua le fac una cu astaltu` straight face