| cevacumva a întrebat:

Ce inseamna semnul asta *_*

5 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Din cate stiu eu. semnul acesta inseamna :* ( un pupic).
papa :*

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Hey!;] Semnul asta nu are o semnificatie anume. Este pus de forma. La fel ca si acestea ":*,winking,tongue, etc.". Asa ca si acesta mai sunt si -_* sau ^_^ etc. :*

| alexgabyy29 a răspuns:

E un fel de `straight face`, is multe semne de ex:^_^-fericit,-_--serios,>_< suparat/nervos,-_^- face cu ochiul, o_O-uimit etc. Sper ca te-am ajutat.

| CinevaUndeva a răspuns:

Pai nu are o anumita semnificatie. sunt un fel de emoticoane laughing cum ar fi TT_TT, o, O, ^.^ etc...