| Dariana_8600 a întrebat:

Ce iti place sa admiri la un barbat pe strada?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nu prea ma uit dupa barbati pe strada! Nu poti sti ce ascunde nici un corp bine facut si bine si cu gust imbracat, nici un chip frumos, etc... asa cum nu stii ce ascunde nici un tip mai modest imbracat sau nu foarte frumusel...
Intr-adevar, conteaza impactul fizic, iar pe strada doar asta cam poti vedea..., insa un om, un barbat in cazul de fata este mult mai mult, mai complex decat o aparitie fizica pe strada...cu toate ca se poate trada prin mici detalii estetice...
Ce imi place sa admir in general, la un barbat pe care il cunosc: inteligenta, simtul umorului, bunul simt, manierele..., un fizic placut si ingrijit..., restul se mai cultiva, unde e cazul...winking

4 răspunsuri:
doiny
| doiny a răspuns:

Chipul, corpul, cum e imbracat si mersul.

| alessandra a răspuns:

Barbatul in sine, ca oricum pe strada nu te poti opri sa casti gura sa prinzi si ceva "detalii". In schimb in metrou...eheee...alta poveste.happy

| zuzuliana a răspuns:

Hmmmhee hee cand vad ceva interesant pe strada....ma uiti in primul rand la chipul lui...privire...corp:d la felul cum e imbracat...

| floriboldea a răspuns:

In primul rand privirea apoi chipul