| AvalohAlyn a întrebat:

Ce antrenor de fotbal iti place? Pe cine admiri? De ce?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Sir Alex Ferguson!
De ce?! Pentru maiestria sa, pentru viziunea unor viitori mari jucatori si in special pentru longevitatea sa la Manchester United!

10 răspunsuri:
| AvalohAlyn explică:

Sa raspund si eu:mie imi place de Dorinel Munteanu si Petre Grigoras si Andone.Pe unde au fost, au facut treaba, toti trei si toti impun seriozitatea, un lucru vital performantei.

| darrio2007 a răspuns:

Oricare in afara de Reghe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştefan Kovacs, Emerich Ienei, Louis van Gaal, Johan Cruyff, Arsene Wenger, Victor Piţurcă, Dan Petrescu şi Ionuţ Popa.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Jurgen Klopp,Unai Emery, Diego Simeone, Antonio Conte, Juande Ramos, Carlo Ancelotti si Juan Antonio Pizzi

| Zatharra a răspuns:

Reghe!
A făcut ceva bun pentru Steaua...Peace!

Răspuns utilizator avertizat
| alex500 a răspuns:

Arsene Wenger! El a promovat jucatori tineri de mare valoare!

| Krueger a răspuns:

Mourinho,imi place caracterul sau...

| skrtelmrs a răspuns:

Arsene Wenger..om inteligent, lucreaza mai mereu cu "copii" si stie sa faca afaceri ...de asemenea si rezultate. exceptan cel de azi

| fatarea191 a răspuns:

Reghe.E un antrenor care a dovedit ca stie ce face.A ajutat steaua sa ajunga unde e acum.Si este un tata si un sot iubitor si un barbat bine!