| FataCuDouaFete a întrebat:

Ce luciuri de buze care lucesc foarte mult pe buze si sunt maro deschis deschis,si ce luciuri de buze folositi voi?multumesc.

3 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Eu folosesc glossul de la Bourjois. Se intinde foarte bine pe buze. In plus, gasesti si nuanta maro deschis. Pretul este de 30-40 lei. Ar mai fi de la Avon luciul de buze cu ruj incorporat. Costa cam 30 lei, cred. Luciuri bune mai sunt de la L'Oreal, Rimmel, Maybelline. Sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| Ligia12345 a răspuns:

Pai glosurile de la avon sunt ft buna. mie imi plac alea k menta pentru ca iti fac buzle pline si lukioase. si iti alegi din catalog culorile