| weirdfirefly a întrebat:

Ce magazine (brand-uri) cunoscute de haine din Romania au marimi mai mici la barbati? Ma intereseaza sa aiba marimi XS sau chiar XXS sau croaiala in general sa fie mai mica chiar la hainele S daca se poate. Brand-uri care se gasesc eventual in mall-uri sau puteti sa imi spuneti si diverse magazine din Bucuresti daca stiti. Multumesc mult.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

US Polo are si marimi XS pentru barbati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zara de regula face astfel de haine. happy Sunt croite pe corp si arata foarte bine si pe niste persoane foarte slabe.

| Nonameagain a răspuns:

Mai bine cauta la copii.