| AndreeaIsNoQueen a întrebat:

Hello! happy Puteti sa-mi spuneti si mie niste magazine din Bucuresti,preferabil la un mall,gen Afi Cotroceni sau Liberty Center,unde sa aiba haine si/sau accesorii rock? Dar sa nu fie online!
Sau stiti cumva un magazin de genul asta, la un mall?
Dar poate sa nu fie neaparat tot magazinul rock, cel putin sa aiba ceva rock pe acolo.
Multumesc!

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Eu stiu accesoriile de pe http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%C5%A3ia-rock-104926 In Bucuresti au si doua magazine. Vezi adresele pe site. Eu am mers in cel din Pache si este OK.

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru cat):

Mersi.Imi poti da link.ul cu adresele? Pentru ca nu le gasesc. laughing)

| cat a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Http://www.crownfashion.ro/ Au scrise adresele in stanga paginii. La Pache sunt pe langa liceul Mihai Viteazul.

| lumy4u a răspuns:

In afi palace e un magazin rock, nu stiu cum se numeste, e pe langa restaurantul chinezesc de langa patinoar

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru lumy4u):

Ai fost pe acolo?

| lumy4u a răspuns (pentru AndreeaIsNoQueen):

Da si are tot felul de chestii rock marfa

| AndreeaIsNoQueen explică (pentru lumy4u):

Tare. Nu are nume sau nu.l mai stii tu? Daca mai treci pe acolo imi zici si mie numele?