| anonim_4396 a întrebat:

Ce marca de cosmetice vi se pare ca ar fi de cea mai buna calitate?

13 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Eu m-am oprit la marca L'Oreal.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

MaxFactor

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu folosesc cosmetice din gama Oriflame.

| canarita a răspuns:

Avene, Dior, Chanel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Gama Sonya de la Forever si Hemel.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am o marca favorita. Am fondul de ten de la L'oreal, rimelul de la MaxFactor, farduri de la mai multe firme: seventeen, avon, etc, crema de la garnier samd.
Cred ca trebuie sa iti gasesti ce te avantajeaza si este bun pentru tenul tau. In rest nu conteaza ce marca este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sephora, Miss Sporty, L'Oreal, Dior, Peggy Sage, Gigi Cosmetics, Spa Teen, Maybelline NY...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai mult conteaza crema hidratanta, demachiantul, cremele de protectie. Cele mai bune sunt de la Avene, Vichy si toate care sunt pe baza de ape minerale si care au factor de protectie solara.
Un ruj sau un rimel poti cumpara de oriunde.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oriflame sau avon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L`oreal si clinique

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deborah

| Antrax a răspuns:

Avon

| maryposa a răspuns:

Avon