| Mihai4455 a întrebat:

Ce masina de tuns parul îmi recomandandati sa fie ieftină si sa tina in timp?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cauta una second hand, ca una trainica si ieftina, nu exista.

| dannyel86 a răspuns:

Masinile de frizat nu mai sunt ce-au fost.
Nici macar Philips-ul, de la care exista unele pretentii.
Acum e mai mult vorba de noroc.
Poti cumpara una scumpa (de brand) si sa nu taie (nici macar la prima tunsoare) ori poti achizitiona una la pret de nimic si sa mearga brici ani buni.
Cauta online recomandarile pe modelele deja cumparate de altii, ca sa te poti orienta ce sa alegi.

| gabicoo a răspuns:

Foarfeca!
hee hee

| RobertMoon a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D6F19NBBM/

Asta e cea mai ieftina si buna, imi tund barba de 1 an cu ea si e silentioasa si taie bine, pe cap nu am folosit-o, dar sigur e buna si acolo, am barba mare.

| Algo098 a răspuns:

Eu am Philips si e ok. Nu foloseste ulei. Are cutitele de taiere de o forma mai potrivita, deci taie si nu se blocheaza cum se intampla la cele care folosesc ulei si cand intra mai mult par in cutite blocarea e asigurata.

| oz_1736 a răspuns:

Pentru uz personal 150-200 lei. Philips