| Fiction a întrebat:

Ce materiale imi trebuie, sau cum sa fac bratari handmade? In afara de bratarile prieteniei.De exemplu din snururi, ata, margele, etc.

Răspuns Câştigător
| Tynnna a răspuns:

Sarma de otel, ata cerata, panglici, elastic, guta, margele de sticla, margele de nisip, margele de lemn, zale, charm-uri(pandantive mici metalice), incuietori. www.margelutze.ro gasesti aici mai multe. Sper ca te-am ajutat! :*

1 răspuns:
| danaxlove a răspuns:

Gasesti tot ce ai nevoie pentru realizarea bijuteriilor handmade de pe site-ul http://www.zanamargeluta.ro/