| fuckName a întrebat:

Unde pot gasi in Dragonul Rosu (si in ce dragon) accesorii pentru prelucrarea bijuteriilor handmade. (charm, pandantive, margele, snururi, inchizatori, etc.)? Fuuunda

2 răspunsuri:
| Margelbeads a răspuns:

Buna!
Daca esti interesata la elementele pentru confectionarea bijuteriilor poti sa vizitezi si magazinul nostru online:
www.margelbeads.ro
Avem margele, pandantice, charms, snururi, elemente metalice...tot ce iti trebuie!
Te asteptam!

| nutzulll a răspuns:

Accesorii si margele gasesti in dragon 7, 8 sau Megashop, dar multi dau engros acolo. Daca nu gasesti nimic pe gustul tau iti recomand si un magazin online http://www.bijuteriidinmargele.eu pentru ca sunt multe modele si preturile sunt foarte mici.