| AlliCe a întrebat:

Ce model de ochelari de vedere se poarta? Ce forma?

7 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Ce te avantajeaza...eu cum sunt mai rockeritza am ochelari dreptunghiulari, cu rame groase negre big grin

| redsummer a răspuns:

Eu am dreptunchiulari ramele au aplicatii mie imi pare rau ca i-am uat d la optica din spital du-te la un mag experimentat

| marry a răspuns:

Cel care te avantajeaza pe tine...nu este un model anumetongue

| scootsie a răspuns:

Te uiti in oglinda si vezi ce te avantajeaza pe tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kenvello

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca niste ochelari fara rama
Sunt sigura ca iti va sta bine happy
xoxo
by zui

| Andrei_6051 a răspuns:

Allice daca vrei sa nu mai portiochelari si sa iti imbunatatesti vederea, vezi si tu pe www.renuntalaochelari.com