| anonim_4396 a întrebat:

Ce modele de costum de baie ar avantaja o fata scunda, cu forme si mai ales cu sanii mari? Mereu mi se pare ca sunt vulgara si nu imi place, dar am sanii foarte mari...

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Adica. practic esti buna in draci sau cum? tongue
Shin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmm, cand mergi la mare si unde?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfff...si eu am aceashi problema sigh si tocmai imi caut si eu cu disperare, am citit pe un site ca trebuie sa fie sustinut si sa aiba si laterale, adica mai acoperit...eu am gasit un model dragut pe net dar nu scrie de unde-l pot lua incearca pe google la imagini "costume de baie sani mari" si gasesti :-