| XnameX a întrebat:

Bella Thorne are silicoane? ca in unele poze nu are deloc mai ales in costum de baie si acum de curand am vazut o cu diferite decolteuri...
Sau la fel si Peyton List... exista cumva exercitii care sa ti ridice sanii sa para ca ii ai mai mari?

Răspuns Câştigător
| Miau1617 a răspuns:

Buna! 1.Bella Thorne nu are.Si nici Peyton nu are.Si legat de subiectul exercitii, da exista, gasesti aici : https://www.youtube.com/user/bubbl3girl/videos.Funda,te rog?

| XnameX explică (pentru Miau1617):

Dar stiu ca exista si niste sutiene care iti strang sanii sau ceva de genul. oare se gasesc si in Romania?

2 răspunsuri:
| Boyce1999 a răspuns:

Peyton List mai mult ca sigur nu are.E 100℅ naturală. De Bella Thorne nu știu ce să zic.Nici ea nu cred că as are. Și, da, exista sutiene de-ale de care zici tu și în România.