| anoon a întrebat:

Ce nuantator stiti sa dureze mai mult?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O amica a avut de la loncolor si i-a tinut un an culoarea in par. Bine, mai stearsa, nu ca in prima luna, dar abia a scapat de ea... cu spalat la doua zile.

4 răspunsuri:
| Reiikó a răspuns:

Buna! ^^
In general nuantatoarele se duc dupa 10 spalari [dar in unele cazuri se poate duce la 12 spalari]. Depinde daca vrei sa dureze mai mult te poti duce la coaforbatting eyelashes
Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze de dublu. Mi-a dat eroare si-am mai trimis o data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de la Kalos mi se par mai bune.happy

| MD0 a răspuns:

Cele mai scumpe dureaza mai mult. Ca sa te tina mai mult poti lua 2 tuburi / plicuri sau mai multe pentru mai multe aplicari, no laughing)). Daca ai balsam ce provine din cutiile de vopsea pe acasa, spala-te pe cap cu el dupa nuantare. Asta ti-l poate tine mai mult pe par cu vreo 3-4 saptamani. Alte idei sincer nu mai stiu.