| IceCreamDoll a întrebat:

Ce o sa fie la moda in urmatorul interval de timp? Am auzit ca moda cu jeansi mulati, fuste pana la fund si chestii extravagante e cam trecuta. Ce haine se vor purta de acum inainte? Link-uri si poze. Astept cat mai multe raspunsuri. Funda si voturi!

2 răspunsuri:
| auroraa a răspuns:

Asta nu e moda draga mea, sa te imbraci ca o curva si o pitipoanca nu inseamna glamour si moda, si uite-te la ultimile colectii a designerilor faimosi caci ei dicteaza moda, printul cu buline e in voga toamna asta, culorile calde, precum portocaliu maro galben mustar, cam asa