| denisux19 a întrebat:

Ce pantofi credeti ca ar fi potriviti pentru o rochita maro... (nu am poza big grin ) care este mai scurta in fata. si mai lunga putin in spate... cu 3 randuri de "fasi" de "danteluta "? big grin. Am banchetul joi sad!

7 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Niste sandalute retro, negre, crem sau roz pal.

| RфZaημtzα a răspuns:

O culoare mai deschisa decat rochia... un bej

| GoLoveYourself a răspuns:

Nmiste pantofi negri merg cu orice sau daca nu ai incearca ceva de genu:file:///D:/MADA%20descarcate/FASHION/41de7hswsGL._SL160_AA160_.jpg file:///D:/MADA%20descarcate/FASHION/41+eouWfwkL._SL160_AA160_.jpg file:///D:/MADA%20descarcate/FASHION/41sVYtn9Z0L._SL160_AA160_.jpg file:///D:/MADA%20descarcate/FASHION/51E5zb6vGdL._SL160_AA160_.jpg depinde si de varsta ta

| GoLoveYourself a răspuns:

Scz acolo unde scrie,,/41de7hswsGL._SL160_AA160_.jpg file:///D:/MADA%20descarcate... `` vroiam sa pun niste poze dar nu a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o pereche de patofi cu toc, simpli, negri cum sunt cei din imagine: http://www.fashionup.ro/......2_mare.jpg nu ai cum s-o dai in bara. Daca totusi, nu vrei pantofi, din descrierea ta sunt de parere ca la astfel de rochii merg si sandale. Ceva in genul astora http://caleidoscop.files.wordpress.com/2008/03/sandale-argintii.jpg cred ca ar veni perfect. Distractie placuta.