| Lora_6439 a întrebat:

Buna fetelor! Credeti ca la 1.56 m. as arata urat intr-o rochita scurta in fata si lunga in spate? Ce fel de rochita as putea sa imi iau la balul absolventilor ca sa nu arat ca un pitic?

5 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Sunt baiat, parerea mea cred ca e mai ceva ca a unei fete. Noi ne uitam la voi ca sunteti pentru noi nu pentru fete laughing sau sunteti pe aici big grin? Nevermind. la 1m 56 cm. mm nu cred. ti-ar sta super in pantaloni mulati de stofa si cu camasa sexy alba. sunt asa ceva prin magazine. trebuie doar sa cauti. Tiar sta bine si cu o rochie aproape de genunchi si nu prea deocheata la slitz si nici culoarea sa nu fie ceva tipator.

| Lora_6439 explică:

47, nu sunt mica si indesata big grin... Parerile baietilor imi prind bine. Multumesc pentru ca ati avut curaj sa vi le spuneti aici! Ps.: Prefer o rochita eleganta si nu pantaloni sau fusta pentru ca balul va avea loc intr-o locatie unde se cere un anumit cod vestimentar (intr-o sala de baluri, la Cercul Militar sau la un palat).

| v12345678 a răspuns:

Heii happy deci in primul rand nu trebuie sa-ti lipseasca pantofii cu toc :X automat esti mai inalta. apoi rochia.nu stiu ce sa zic de alegerea ta dar iti garantez ca o rochi scurta, stramta te va face mai inaltawinking

| kyGirL a răspuns:

Pai poti sa iti iei o fustita mini niste tocuri frumoase:X
Si o bluzita decoltata cu o curea frumoasa peste eawinking

| cleutz a răspuns:

1,56m si cate kg?