| StilMasculin a întrebat:

Ce parere ai de hainele cu influente militaresti http://bit.ly/hpeNCx?

2 răspunsuri:
| Desabafo a răspuns:

Hainele cu influente militaresti dupa parerea mea sunt ok daca stii cum sa le combini la fiecare ocazie. Dintre hainele cu influenta militareasca mi-se pare ok combinatia de cardigan cu tricou de marina rusa. ( cel in dungi )

| theorizer a răspuns:

Izmene care se pot leaga sub talpa, copca la veston, si ciorapi de iarna lungi 100% bumbac? Minuat! Mai putin bocancii care au cuiele iesite in talpa.