| nadyank a răspuns:

La unele persoane le sta bine, depinde de stilul abordat. Foarte important e sa fii cat de cat la maturitate, adica sa stii ca asta o sa vrei si peste 10 -20 de ani. Si mai e si faza cu cariera, job-ul. Am un prieten avocat, care tot asa la 20 de ani avea urechile pline de cercei normali, acum la 36 nu mai poarta, dar de multe ori la procese sau intanliri cu clientii vede cum inloc sa il priveasca in ochi si sa fie atenti la discutie. oamenii se uita la urechile lui foarte surprinsihee hee

5 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

La baieti/barbati imi plac piercingurile in spranceana. Mi se pare ca arata extrem de bine.Desigur,depinde de persoana.Arata bine daca persoana respectiva stie sa-l poarte.

| Akid a răspuns:

Porcarie
'

| Crisstina a răspuns:

Prietenul meu are piercing in ureche. e ceva micut si mi se pare ok happy

| TéÐÿ a răspuns:

Eu unul nu am o parere tocmai buna. deoarece piercingurile in timp o sa influemteze dezvoltarea corpului si o sa apr s iprobleme,...
Dgegeaba iti place s izici gata mi-l pun pai cand vezi ca este neimportatn numai da itimpul in apoi + ca doar cand ti-l faci!
PAREREA MEA!

| DiXxie_9991 a răspuns:

Sincer?!
Scarbooosbig grin