| nadyank a întrebat:

Tu ai piercing-uri? Ce parere ai despre piercingul de buric? Acum pe Argintarie.ro exista si o promotie la 1 cercel de buric cumparat primesti gratis 2 cercei de nas. http://www.argintarie.ro/

Răspuns Câştigător
| eve_5991 a răspuns:

Am si eu in buric mai facut odata a durat 3 luni s-a subtiat mi-a facut alta a durat 1 an si acum doi ani de doi an il am si in nas am dar in nas na durut cand mila dat a durut dupa ce am plecat vedeam alb in fata ochilor simteam ca orbesc si dupa am inceput sa vad bine si imi curgea apa din urechi serios

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

47 de lei un cercel de buric,lol? Nu ca sunt multi bani, dar pentru o bucata de metal de la care as putea sa fac o infectie, costa cam mult. In unele locuri sunt cu 28 de lei maxim + ca de aia 47 de lei,mai pun inca pe-atat si imi cumpar o pereche frumoasa de cercei.
Eu am avut piercing in limba si mi s-a infectat,in rest doar in ureche.
Cred ca piercingurile de buric sunt pentru cele fitoase, care umbla numai cu maieuri/tricouri pana deasupra buricului doar ca sa se vada un piercing.
Si pe mine ma batea gandul sa-mi dau in vara, dar si-au dat colegele mele si li s-a infectat si nu ma risc. parerea mea ^^ bafta cu site-ul si cu promotia aia.

| BecauseOfYou a răspuns:

Doamne in primul rand nu prea crede tu in situri ca uneori doar iti fura bani si in al doilea rand nu sunt de acord deloc cu piercing in buric poate sa iti faca probleme mari, am o prietena care tot a vrut si tot a vrut si eu ii spuneam ca nu e bine si cand si-a bagat in dupa doua saptamani a ajuns la spital cu puroi la burta, e foarte foarte periculos si in nas e destul de dureros chiar am vrut sa imi fac si trebuia sa iti faci nu stiu cum cu acul XD... cel mai frumos piercing e cel din ureche sa zicem cam 2-3 cercei in ureche si aia fiind in rand pentru ca cei din tendon sunt foarte durerosi am si eu unu si e oribil acum regret ca l-am bagat