| StilMasculin a întrebat:

Ce parere ai despre tinuta de halloween http://www.stilmasculin.ro/cum-sa-te-imbraci-de-hallowee n-cu-stil?

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Interesant

| alexandra_8659 a răspuns:

Nu-i rau. happy Mai ales sa alegi sa fii un Jack Sparrow in noaptea de Hallowen...Ai fi si tu fericit o data pe an big grin

| Ady00pk a răspuns:

Daca e o petrecere de persoane intre 20-30 de ani da. e superbig grin Dar daca sunt persoane mai tinere nu cred ca as vrea sa merg imbracat in palton si palarie... Poate doar Jack Sparrow mi se pare bestialbig grin

| andreeap a răspuns:

Foarte tare