| StilMasculin a întrebat:

Ce parere ai despre cravata slim http://www.stilmasculin.ro/mergi-pe-stil?

Răspuns Câştigător
| cotzo a răspuns:

Cravata arata chiar foarte bine dar... totul e de la persoana la persoana, cineva cu gatul lung nu cred ca i-ar fi recomandabila, alungeste gatul, deci presupun ca persoanelor cu gat normal sau scrt le-ar sta chiar foarte bine

5 răspunsuri:
| alexandra_8659 a răspuns:

Depinde de ocazie...depinde de persoana.happy Dar ar fi recomandat sa fie purtate. dau alt aerhappy

| G a răspuns:

E draguta dar prefer cravatele short & fat.

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Da este dragutza...mai adriano nu ai ce face gata cu reclamele ca ma disperi

| huzuzi a răspuns:

E f dragutawinking

Răspuns utilizator avertizat