| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi de această căciulă?:D

http://www.ocshop.ro/accesorii/4924_caciula_de_dama_blac k_emma.html

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Este frumosa!
Mie imi place happy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

E groaznica, dar e calduroasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe langa faptul ca pentru caciula aia au fost omorate vreo 3 veverite maia rata si ca naiba. N-as purta asa ceva in viata mea si nici nu-mi plac persoanele care poarta astfel de fesuri.
Sunt multe caciuli de fete mai faina decat imblanita asta.

| Laura927 a răspuns:

Mie îmi place ft multhappy

| georgeta27 a răspuns:

Draguta

| CartofiorDulce a răspuns:

Iti recomand sa cumperi una cu mai putin puf si mai simpla.

| Denisuca21 a răspuns:

Mie sincer nu-mi place acest gen de caciula, nu as purta! Insa asta nu inseamna ca altor fete nu le vine bine! La fel, mai putin puf si poate asortata la ceva ar da bine!
Niste UGG cu puf, aceeasi culoare!

| Teomari a răspuns:

Mmm..nu se mai poarta anul asta...mie nu mi se pare asa draguta mai bine iti iei una care sa aiba puf in totalitate sau de'alea cu urchiuse :X :X :X... sper ca te-am ajutat :*

| Deliia03 a răspuns:

Mie îmi place ft mult happy.