| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de acesti skate shoes pentru o fata? Sunt buni pentru placa?

http://www.okazii.ro/......a128831951

Funda :*

5 răspunsuri:
| Emmeii a răspuns:

Bună.

Sunt foarte faini, am văzut multe fete care poartă. Ceva de genul am avut şi eu, dar nu mă dădeam cu placa.laughing. ^^

O zi bună!

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă tot ce vreisă faci este să umbli cu placa în mână și să te mai pui pe ea din când în când pentru impresie, da, sunt buni.
Dacă chiar vrei să mergi cu placa, nu-ți iei mizeriile alea din vinilin care se vor rupe/decoji în câteva zile.

| M1hai a răspuns:

Sunt foarte draguti happyimi place combintatia de alb cu negru smug awesome

| lolelia a răspuns:

Sunt cam de baieti happy

| ciocolatacalda12 a răspuns:

Sunt geniali