| Alexandraaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce parere aveti de cizme peste genunchi? Va plac? Cum sunt? Sunt confortabile? Vreau sa imi cumpar si nu stiu daca o sa imi stea bine...
Primele par chiar faine: http://hainefemei.info/ieftine/incaltaminte/cizme-peste- genunchi/ :X

5 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Buna Alexaxandra :)

Pentru inceput este important sa stii ca cizmele peste genunchi se poata anul acesta :)

Dar totodata este important sa stii ca se potrivesc fetelor care au picioarele mai lungi. deci daca ai o inaltime medie eu zic sa nu cumperi cizmele atat de lungi deoarece iti va "taia " din picior si te va face si mai scunda!

Sunt frumoasa intr-adevar, sunt comode, si da imi plac.
Important este sa iti placa tie :) nu? :*

Poti incerca si alte modele care de asemenea se poata:

1. http://www.google.ro/......tp?/imgres

2. http://www.google.ro/......tp?/imgres

Se poarta cizmele imblanite:)

Bafta :*

| Năpârlici a răspuns:

Sunt super pentru piciorul lung.

Imi plac chiar foarte mult, dar mi se pare oribil ca la 1.50-1.60 sa ai cizme dinalea (vorbesc din cazuri vazute). Adica vin frumos atat timp cat ai un picior destul de lung (nu sa il maschezi pe tot si sa il scurteze mai mult decat e). Cizmele astea vin foarte bine la colanti, fuste, rochite sau chiar blugi skinny.

Primele sunt foarte ok si sa revenim la fetele mai mici de statura cele cu toc sunt adepte si lor. Vin frumos daca sti cu ce sa le asortezi si la un picior mai scurt.

| Chris88 a răspuns:

Http://cizmepestegenunchi.com/ depinde la ce le porti, merg cu fuste scurte sau cu rochii tricotate ceva mai mulate.

Răspuns utilizator avertizat
| Akuryo a răspuns:

Eu am multe perechi de cizme:X si cele peste genunchi le ador, am diferite modele, si cu totucuri si fara tocuri, si ortopedice si poti sa le dai si in jos sa se faca mai mici, plus ca tin de caldlove struck, eu am din piele in toarsa si piele,hee hee mi-am luat unele imblanite de curang, maro din piele intoarsa si pot sa le fac ghetute daca le intorc=p~ cauta prin deichmann love struck sau bershka sau new yorker sau h&m, imposibil sa nu gasesti cevahappy