| dancapitan a întrebat:

Ce parere aveti de combinatia Alb-negru la haine : -camasa alba+ fusta neagra + pantofi negri?

5 răspunsuri:
| AnaMariaRo a răspuns:

Pai e cea mai business alegere posibila happy

| EU1139 a răspuns:

Este o combinatie foarte ok deoarece aceste non culori iti evidentiaza talia orice fel de haine ar fi.Dar cred ca ar merge mai bine niste pantaloni negri. oricum mere si funtabig grin

| Carolina26 a răspuns:

Camasa alba+fusta neagra-> O combinatie simpla,banala, uniforma chelnerilor, sau a secretarelor de la bancalaughing...Am vazut atatea fete/femei imbracate asa incat m-am convins ca sansele sa arati bine sunt mici.
Sfat: daca totusi tii sa te imbraci asa, evita tipica fusta creion si camasa cambrata cu guler pompos: Nu merge!

| andrei95 a răspuns:

Mie mi se pare una din cele mai bune alegeri si eu la haine cam cel mai mult asta o port

| Shanna a răspuns:

Merge