| XSecretLov3X a întrebat:

Ce parere aveti de costumul asta de baie?:x:X:X:X. Si`o merita banii? http://www.starshiners.ro/......green.html

4 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

N-as da atatia bani pe un rahatel de costum de baie nici batuta cu ranga.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Da, e super love struck Dar daca nu esti asa de "dotata" ca tipa din imagine, iti recomand un costum de baie cu sutienul mai incarcat, cu volanase, etc.

| NameName a răspuns:

185 ron? hmm... e chiar dragut, dar nu prea merita. Si daca il comanzi de pe net nai de unde sa stii daca iti este bun, daca e materialul bun etc. E doar parerea mea.happy

| W4rK0 a răspuns:

Da