| Tifa a întrebat:

vreau sa-mi cumpar costumul acesta de baie: http://www.starshiners.ro/......white.html daca ma puteti ajuta, nu stiu ce marime sa imi cumpar. Costumul meu actual are marimea 38. ce marime din cele cu m, l, xl, xxl etc, corespunde acestei marimi? sincer nu pot sa risc sa comand o marime si sa-mi fie mic sau mare, si sa ma ocup apoi de returnare, si banii din cate am citit pe site nu se returneaza.

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

M.(36-38)

| LeMotán a răspuns:

Chiar in bara din dreapta de pe site este un tabel cu marimi. Iar la 38 corespunde M. happy

| Alasia a răspuns:

Uita-te la tabelul dun dreapta cu indicatiile de orientare

| crazygirl_2204 a răspuns:

Vezi ca au costume de baie noi si mi-au zis ca de acum baga saptamanal! sunt prima