| alynatheone a întrebat:

Ce parere aveti de gama GEROVITAL SUN? Este la fel de buna ca produsele pentru ten?

2 răspunsuri:
| DangerLove a răspuns:

Mi se par foarte foarte bune

eu am ulei fara spf cu rodie si emulsie

avand in vedere ca nu am fost decat o singura data la plaja si m-am dat cu ulei doar odata si am mai intrat si in apa si sunt mai bronzata decat prietenele mele care au fost de 6-7 ori la plaja.

si atunci cand am fost la plaja sora mea s-a dat cu crema de protectie cu spf 30 si este aproape la fel de bronzata ca mine

eu zic sa ti le cumperi

sunt si accesibile la pret

| Daniela98dani a răspuns:

Da,toate produsele de la gerovital sunt in general f bune. sper ca te-am ajutat.:*