| nutuxcristian a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele din gama PLANET SPA de la Avon?

7 răspunsuri:
| nutuxcristian explică:

Am uitat sa specific ca ofer funda.

| AmanoYuno a răspuns:

Mie nu mi-au placut dar eu am avut doar o pudra

| Laugh25 a răspuns:

Eu folosesc mastile de fata si sunt foarte bunehappy

| Deniiidk a răspuns:

Sunt extrem de bune! Cel putin eu sunt multumita de ele Si isi merita toti banii!

| Manyna a răspuns:

Sunt super bune.
Eu am folosit masca de par hranitoare cu extract de masline, untul de corp hranitor cu minerale din Marea Moarta, masca pentru calmarea pielii cu sake si orez, crema de maini si cea de picioare cu minerale din Marea Moarta si sunt foarte multumita.Si am auzit ca si uleiul relaxant pentru baie si masaj cu floare de lotus este bun dar nu l-am incercat.

| elisadaia a răspuns:

Sunt foarte bune, dupa parerea mea cele mai bune de la avon. Miros foarte bine indiferent de ce ai alege si sunt de calitate.

| alinaalexandra2000 a răspuns:

Sunt bune