| Missin`you` a întrebat:

Ce parere aveti de giordani gold? am nev de parerea voastra.:-)` mersi :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un parfum excelent, eu il folosesc si este parfumul meu preferat happy. nici giordani silver nu-i rauwinking, dar gold ramane preferatul happy. daca ai dubii daca sa il cumperi sau nu, eu zic sa nu mai stai pe ganduri happy.

7 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Si mie imi place parfumul big grin Dar si cel White gold happy

| JeSa a răspuns:

Buna!, e prea gretos, nu ma reprezinta! happyPa, pa!

| Paris a răspuns:

Sincer, nu imi place. Are un miros prea puternic si de baba, asa. Nu stiu. Am mai folosit de la maica-mea cateodata, dar asa, jumatate de puf.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mie nu prea imi place giordani gold, eu de vreo doi ani folosesc giordani white si sunt foarte multumita de el si mi se pare ca miroase mult mai bine decat cel goldhee hee

| miauu a răspuns:

La parfum sunt alergicastraight face

| nathalie a răspuns:

E un parfum foarte bunhappy

| Missin`you` explică:

Mentionez parfum.:-)`