| bella_5718 a întrebat:

Ce parere aveti de parfumul Flamboyant de la Oriflame?

2 răspunsuri:
| aryenutzaa a răspuns:

Buna! De curand am comandat acest parfum si are un miros foarte placut si persista mult timp.

| Marry1227 a răspuns:

Trăieşte viaţa fără limite ori de câte ori pulverizezi câteva picături din apa de toaletă Flamboyant. Notele vibrante de citrice te seduc pentru a potenţa inima picantă, ce te face să guşti cele mai fine plăceri ale vieţii. Lemnul de cedru şi moscul conferă acestei arome seducţia care te face să vrei, de fiecare dată, mai mult. 75 ml