| Americana a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul Volare Magnolia de la Oriflame? miros, persistenta?

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Eu îți spun sincer, pentru că l-am încercat. Nu persistă absolut deloc, iar mirosul nu e pe gustul meu. Singurele parfumuri care îmi plac și ca miros/persistență, sunt Giordani și Amber Elixir. Cel din urmă persistă foarte, foarte mult timp.
Baftă!

| anutza a răspuns:

E foarte buna persista sunt reprez daca te pot ajuta

| candydream a răspuns:

Eu il ador.E parfumul meu preferat persista chiar foarte mult de dimineata pana seara.Chiar merita eu il am de mult si nu s-a consumat chiar daca il folosesc aproape in fiecare zi tocmai din motivul ca persista si nu trebuie sa folosesc o cantitate mare.

| B3belusha a răspuns:

Parfumul Volare Mongalia are un miros subtil, care sincera sa fiu nu persista, cel putin pentru mine. Parfumurile care chiar persista si miros fantastic de la Oriflame fac parte din gama Giordani si Miss O. Pana la urma mai bine te-ai duce la sediul Oriflame din orasul tau si le-ai cere monstre din parfumurile pe care ai dori sa le incerci.
Succes!

| Tweetymrrr a răspuns:

Depinde ce preferinţe ai tu. Cel mai bine ar fi să'l încerci ca să'ţi dai seama. happy

| xLouana a răspuns:

E geniaaaal! Persita destul de multwinking

| kajen4ever a răspuns:

Mama mea a avut si da mirosea chiar bine.o tinea toata ziua.