| Karol1877 a întrebat:

Ce parere aveti de parfumurile de pe elefant.ro?
Sunt reduceri si vine sezonul de iarna si nu stiu de unde sa iau parfumuri ( vreau sa fie originale, NU contrafacute ).
In acest sens, dati-mi ceva site-uri cu parfumuri originale!

2 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Colega mea de apartament comanda des chestii de la ei, in special parfumuri, si e o firma destul de serioasa. Singura problema pe care a avut-o cu ei a fost ca isi comandase un set si a primit doar parfumul din cauza unei erori.

Răspuns utilizator avertizat