| GuUumitza a întrebat:

Ce parere aveti de produsele de machiaj din DM? si ce produse ati incercat? happy

Răspuns Câştigător
| marinelamarin a răspuns:

DM re foarte multe produse de calitate.am incercat creion de sprancne she.este foarte foarte bun.fond de ten de la maybelline, astupa foarte binwe si este extrem de bun si rezistent.tus de ochi, bun, rezista timp indelungat.rimel..imi face niste gene imense ..rujuri,luciu de buze.blash...serios,sunt extraordinare, scumpe dar bune.si am incercat foarte multe produse de par(balsame, samponuri.masti de par)si creme de corp.recomand sa iti ei produsedin dm

2 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

In dm gasesti cam toate marcile de makeup drugstore. da, sunt produse bune, intr-adevar.

| aishastefi8 a răspuns:

DM are multe lucruri de calitate.Am incercat doar rimelurile si sunt excelente.Sunt foarte multumita de uleiul de par de la BALEA happy