| LoveForShania a întrebat:

Ce parere aveti de produsele de la Yves Rocher? Sunt bune,sau sunt ca alte rahaturi de la Avon si firme ieftine? Sunt interesata de produse de machiaj,rujuri,rimeluri, creioane etc.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt mai bune ca cele de la avon

| LollypopMe a răspuns:

Buna!
Sa stiii ca produsele sunt bune! Am avut un ruj si rezista mult pe buze. se merita fiecare banut.
O seara placuta!

| ladypink1 a răspuns:

Eu locuiesc in Franta si magazinul este si aici.Cred ca este destul de bun avand in vedere ca Avon este in Romania si cam atat. Eu am avut o oja foarte draguta de la Yves Rocher si a rezistat foarte mult pe unghii. Succes!

| LoriLoL a răspuns:

Sunt cele mai bune produse, de calitate.am fost la o sedinta de machiaj la ei pentru testarea produselor..am fost incantata(ex rimelul sexxy pulp e perfect).

| AnitaAny a răspuns:

Inscrie-te aici pentru preturi mici si produse bune.Succes!
https://ladys.ro/? affId=AM3bU7ZH? osCsid=kg5vuokmuonikpmlisfiaidn11